Autopůjčovna Peking

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Peking

Najděte levné autopůjčovny v Peking vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Peking. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Peking

Autopůjčovna Peking
Půjčovna aut Peking

Peking je hlavním městem republiky lidové Číny od komunistické Maovy revoluce v roce 1949.Několik dřívější období v dějinách Číny má kapitálovou funkci. Nachází se v severní části severní Čína roviny, asi 160 km od Bohai Bay. To je se svými téměř 20 miliony obyvatel (2010) jeden z světa je nejlidnatější město.

Peking pravděpodobně existoval od roku asi 1000 let před naším letopočtemKr. a byl ústřední město pro většinu z mnoha dynastií starověké Číny, a město má přirozeně dost, řadu atrakcí nabídnout. Čínská vláda se dokonce vybral 98 kulturních a historických zajímavostí, zvláště hodný. Šest z nich jsou i na seznamu UNESCO: Zakázané město, Velká čínská zeď, Chrám nebes, bylo zjištěno, Letní palác, Ming Hroby a místo, kde pozůstatky „Man Peking“.

Město má také bohatou kulturní jinak s takovým počet koncertních sálů a divadel. Pokud jste v Pekingu, určitě byste měli vyzkoušet představení pekingské opery (což je také jméno slavného a výrazná forma čínské opery). Kromě toho, Palace Museum je dobře stojí za návštěvu. To je považováno za hlavní muzeum v Pekingu – a je velmi komplexní. To zahrnuje následující budovy a císařské sbírky Zakázaného města – komplex, který byl v rámci tzv. Imperial City. Název pochází z této oblasti, která je stále obklopen zdí, byl zakázán pro běžné občany. Bývalý císařský palác od 1400s je jeden z hlavních atrakcí v Zakázaném městě. Existuje také několik dalších paláců v tomto komplexu.

„Náměstí Nebeského klidu“ je jedním z nejznámějších míst Pekingu. Home několika monumentálních staveb v poslední době. Dominantou je velký sál a Čínský národní muzeum.

Jinak, existuje několik, kteří opouštějí Peking, aniž by šli na Velké čínské zdi – Čína nejslavnější budov. Mao měl jednou řekl, že když jste šli na zdi není pravý člověk. S celkovou délkou 6,400 km je Velká čínská zeď na světě největší a nejdelší struktury, a to byl začat v 1368. S Pekingem jako výchozí bod, musíme očekávat, že hodinu jízdy autem k dosažení výchozí bod.

Nejbližší letiště je Peking International Airport (PEK) – která je v čínštině nazývá Peking Shoudu Guoji Jichang. Nachází se 20 km severovýchodně od Pekingu centra města.