Autopůjčovna Ioannina

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Ioannina

Najděte levné autopůjčovny v Ioannina vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Ioannina. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Ioannina

Autopůjčovna Ioannina
Půjčovna aut Ioannina

Ioannina se nachází severozápadně od Řecka, a je největším městem v historickém regionu Epirus.Ioannina má přibližně 111.000 obyvatel (2011), a je 500 metrů nad mořem – na západním břehu jezera Pamvotis.

Město se nachází 450 km severozápadně od Atén. Ioanninna – jak místní často nazývané „Jannena“ nebo „Jannina“ – je známý pro jeho výrobu sýrů feta a jeho pramenité vody Zagori.Město také má jeho vlastní univerzitu, se asi 20.000 studentů.

Ioannina má středomořské podnebí s horkými a suchými léty a mírnými, vlhkými zimami. Zimy jsou trochu chladnější, než tady na pobřeží.

Město je největším turistickým lákadlem je ostrov „Nisi“ – se nachází ve městě Lake Pamvotis. Existuje několik osobní lodě ven na ostrov, a cesta trvá 15 minut. Na ostrově se nachází několik kláštery, kostely, kavárny a obchody se suvenýry, a hlavní zajímavosti patří klášter Agios Panteleimon středověké – který je nyní populární muzeum budete Výstava obrazů.

Další zajímavosti ve městě je archeologické muzeum, Byzantské muzeum a zámek v centru města středověku.

Ioannina má také mnoho pravoslavných kostelů, tři mešity a jeden synagogu. Mešita „Fethiye“ z roku 1795, která se datuje do 1400s.

Nejbližší letiště je Ioannina National Airport, který se nachází 4 míle severozápadně od centra města. Odtud je přímé lety do obou Aténya Soluň.