Autopůjčovna Järvenpää

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Järvenpää

Najděte levné autopůjčovny v Järvenpää vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Järvenpää. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Järvenpää

Autopůjčovna Järvenpää

Půjčovna aut Järvenpää

Järvenpää (Švédština Jarvenpaa) se nachází v regionu Helsinky 38 km severně od hlavního města. Město má populaci 39 457 (2012) obyvatel a nachází se na břehu jezera Tuusulanjärvi.

Järvenpää je důležitá reklama a průmyslové město se specializuje na high-tech kovů. Město je doma k mnoha mezinárodně úspěšných firem, které Metso Paper a Rocla. Má velmi dobré železniční spojení. K dispozici je také zelené město s pěknými parky a nabízí vynikající možnosti pro rekreaci a volnočasové aktivity.

Järvenpää je známý pro bytí domov nejslavnější skladatel Finska, Jean Sibelius (on byl dočasně narodil v Hämeenlinna v roce 1865). To se nachází dvě kilometrů jižně od města, a dům, kde žil od roku 1904 Sibelius až do své smrti v roce 1957 se nyní proměnilo v muzeum.

Město má velmi bohatý kulturní život. Järvenpää Hall je jedním z nejpopulárnějších koncertních sálech v regionu Helsinky a významná konference. Roční Sibelius Festival, série koncertů od října do prosince, získala mezinárodní uznání. Další ročník akce je Lakeside Blues Festival, který shromažďuje blues milovníky z celé Evropy týden v létě, a to modré událost v Evropě.

Nejbližší hlavní letiště je Helsinky-Vantaa Airport.Na letiště je 34 km od centra města.

Menu