Autopůjčovna Kingston Letiště

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Kingston Letiště

Najděte levné autopůjčovny v Kingston Letiště vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Kingston Letiště. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Kingston Letiště

Autopůjčovna Kingston Letiště
Půjčovna aut Kingston Letiště

Kingston Norman Manley International Airport (KIN) – pojmenovaný po politikem Norman Manley – nachází 15 km jižně od centra města Kingston, konkrétně na poloostrově na protější straně Kingston Harbour. To je obsazeno letiště, které slouží kolem 1,7 milionu cestujících ročně.

Tam jsou přímé lety do několika mezinárodních destinací z letiště Kingston – především v Severní a Jižní Americe a Evropě. Mnoho letecké společnosti provozující zde, včetně British Airways, Air Jamajka, American Airlines, Karibik Airlines a Cayman Airways.

Letiště bylo otevřeno v roce 1968 – a to byl po mnoho let známé jako Palisadoes. V současné době je hlavní vývoj nového terminálu v čase, a tato práce bude dokončena v roce 2022.

Tam je třicet úředníci restaurace, kavárny, stánky, bary a obchody na letišti – takže zařízení jsou velmi dobré tu pro cestující. K dispozici je také bezdrátové připojení na internet k dispozici na letišti a konferenční místnosti. Nicméně, nejsou tam žádné hotely Kingston letišti, ale můžete najít dobrý výběr místa k pobytu ve všech cenových relacích v okolí města.

Chcete-li získat z letiště do skutečného Kingston, jeden může vzít autobus nebo taxi. Pokud si chcete pronajmout auto v Kingstonu, může se obrátit na jednu z vozu pronájem kanceláří jsou zastoupeny v terminálu na letišti. To je částečně půjčení auta společnosti Avis, Budget, Hertz a Island Autopůjčovna úřady.