Autopůjčovna Jamajka

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Jamajka

Najděte levné autopůjčovny v Jamajka vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Jamajka. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Jamajka

Autopůjčovna Jamajka

Půjčovna aut Jamajka

Jamajka je ostrov v Major Antilách, a je třetí největší ostrov v Karibiku po Kubě a Hispaniola. Ostrov má populaci 2.889.187 obyvatel (2012).Hlavním městem je Kingston, který má jeden z největších přírodních přístavů na světě, Kingston Harbour.

Kryštof Kolumbus byl prvním Evropanem, který přišel na Jamajku v roce 1494. Ostrov byl britskou kolonií 1665 – 1962, a je dnes součástí Britského společenství s královnou Elizabeth II jako formální hlavou. Úředním jazykem je angličtina, ale nejčastější jsou patwa, kreolský slovníku především z angličtiny.

Turistické atrakce na ostrově patří Dunn River Falls v svaté Anně, YS Falls v svaté Alžběty, The Blue Lagoon v Portlandu, a Port Royal. Nejkrásnější pláže jsou na severu a západě pobřeží ostrova. Ostrov má hojnost divoké zvěře, a tam jsou také krokodýli a hadi nebezpečné. V posledních letech, vytvořil několik přírodních rezervací.

Klima v Jamajce je tropické, s horkým a vlhkým počasím, ačkoli vyšší vnitrozemské oblasti jsou mírné. Nejvyšší horou je Blue Mountain Peaks, který se nachází 2256 metrů nad mořem. Některé oblasti na jižním pobřeží, jako je Liguanea rovina a Pedro roviny, jsou poměrně suché. Jamajka se nachází v pásu hurikánu Atlantského oceánu.

Jamajka má jeden z nejvyšších vraždy sazeb ve světě po mnoho let, podle odhadů OSN. Mnoho lidských práv aktivisté vyzývají Jamajka „nejvíce homofobní místo na Zemi.“ 90,9% populace jamajských africký pozadí, ale je to stále bílé horní třída, která vládne.

Země je známá pro jeho hudbu s renomovanou reggae hudebníka Boba Marleyho do porušení. Ska, Mento, Rocksteady, Dub, a více nedávno, dancehall a ragga, hudební žánry, vše pochází z ostrova. Ian Fleming, který žil na Jamajce, opakovaně používal ostrov jako inspirace pro Bonda románů Jamese.

Jamajská kuchyně je známá pro použití speciální směs koření. Jamajka je také domov pro Red Stripe pivo a jamajské Blue Mountain Coffee.

Na ostrově je největší letiště, Sir Donald Sangster International Airport, který se nachází v letovisku městě Montego Bay.Další hlavní letiště jsou Norman Manley v Kingstonua Ian Fleming v Boscobel, Saint Mary Parish.

Populární destinace pro pronájem aut

Menu