Autopůjčovna Montego Bay

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Montego Bay

Najděte levné autopůjčovny v Montego Bay vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Montego Bay. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Montego Bay

Autopůjčovna Montego Bay
Půjčovna aut Montego Bay

Montego Bay je pobřežní město nacházející se v severo-západní části Jamajky– tedy 135 km severozápadně od hlavního města, Kingston – na pobřeží Karibského moře.Město má ca.100.000 obyvatel (2010). Říká se, že Columbus navštívil Montego Bay, když on se plavil do Ameriky v roce 1492.

Montego Bay je jedním z nejdůležitějších obchodních jamajských a přístavních městech, a je jinak známý jako typické turistické destinace s bezcelní nákupy, velké výletní terminálu a pláží.

Většina lidí, kteří cestují do Montego Bay dělat to z důvodu příznivého slunečného podnebí a nádherné pláže, které všechny leží židle jsou typickým rysem obrazu. Tam jsou také vynikající příležitosti pro potápění, šnorchlování a dalších vodních sportů zde. Pláže v Montego Bay jsou nejnavštěvovanější v Jamajce.

Podle atrakcí je uvedeno jinak Rocklands Feeding Station. Zde jsou některé z nejvíce exotických ptáků na světě – mezi nimi jamajský národní pták, výrazný „doktor pták“. Tam je také mnoho kolibříci zde, a můžete získat pomoc krmit ptáky. Nedaleko se nachází také několik kokos a banánové plantáže – která organizuje prohlídky pro turisty.

Nejbližší letiště je Montego Bay Airport (Sangster International Airport), který se nachází 5 km východně od města. Je Jamajská největší letiště.