Autopůjčovna Kingston

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Kingston

Najděte levné autopůjčovny v Kingston vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Kingston. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Kingston

Autopůjčovna Kingston
Půjčovna aut Kingston

Kingston je hlavní a největší město Jamajky, který je jedním z West ostrovů indických v Karibském moři.Město se nachází na jihovýchodním pobřeží ostrova a má asi 600.000 obyvatel (2010). Kingston má velký a významný přístav, Port Royal, a dlouhou mělčině (Palisadoes) spojuje přístav a mezinárodní letiště. Kingston je také jamajský hlavní vzdělávací centrum, av roce 1948 University of West Indies založil zde.

Jméno města bylo původně Port Royal, port, který je ještě volal. Po velkém zemětřesení, město bylo založeno opět v roce 1693 anglickými kolonisty – a pak se jeho současný název. Také později, město bylo zasaženo zemětřesením, včetně v roce 1907, kdy bylo zabito více než 1000 lidí. V roce 1872, kdy městská správa oficiální sídlo britského koloniálního řádu, a udržel město status Jamajka získala nezávislost v roce 1962.

Kingston je rozdělena do staré a nové čtvrti – Staré Kingston a New Kingston. Mnoho z města je nejvíce populární atrakcí jsou umístěny v New Kingstonu, zejména podél Hope Road. Jamajka je reggae hudba je vlast, a Kingston nejnavštěvovanější atrakcí, Bob Marley Museum, které se nachází na Hope Road. Nedaleko můžete také navštívit Hope botanické zahrady.

Další zajímavosti v blízkém okolí Devon House – který je rovněž obklopen krásným parkem, Národní galerie Jamajky – a citrusové Cay pláže a Hellshire.

Klima v Kingstonu je turistický přátelský, se spoustou tepla a slunce. Hory Blue Mountains dává městu pohodlný štít proti dešti a tropických bouří.

Město má dvě letiště, Kingston Norman Manley International Airport, který se nachází 15 km jižně od města, a menší domácí letiště Tinson Pen Airport.