Autopůjčovna Kokkola

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Kokkola

Najděte levné autopůjčovny v Kokkola vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Kokkola. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Kokkola

Autopůjčovna Kokkola
Půjčovna aut Kokkola

Kokkola (Kokkola ve švédštině) je město a magistrát ve Finsku. Město se nachází v západním Finsku a je součástí regionu střední Ostrobothnia s počtem obyvatel 46 714 (2012) obyvatel.

Kokkola byla založena v roce 1620 Gustav II Adolf. Původně obchodní a doprava, ale v 1900s průmysl pokračoval jeho znamení na městské obchodní a vytvořil významný populační růst. Město je dnes správním, kulturním a hospodářským centrem regionu Mellersta Ostrobothnia.

Kokkola je dvojjazyčný obec, a asi pětina jsou švédské mluvící. K dispozici je trajektové spojení na Skelleftehamn Švédsko.Město je jinak nejsevernější obec v Finskos významným podílem švédských reproduktorů.

Atrakce v Kokkola je stará Neristan s dřevěnými stavbami v centru města. Je to pěkné, zažít to pěšky. Mnoho turistů se na výlet lodí s M / S Jenny navštívit maják na ostrově myšlenky. Na Kaarlela Kirkonmäki Vlastivědné muzeum jeden může být obeznámeni s místními stavebními zvyky a tradicemi.

Jedna z nejstarších staveb ve městě je kostel z roku 1550, a v létě tam jsou volné koncerty se zde konají.Další historická budova je Pedagogio, škola z roku 1696. Povaha Muzeum Kieppi má sbírky téměř ve všech finské ptáků a savců.

Badelandet VesiVeijari je rájem pro celou rodinu s 12 různými bazény, tobogány, vířivky, sauny mm. V létě je k dispozici také vyhřívaný venkovní bazén a 80 m dlouhý tobogán.

Airport Kokkola-Pietarsaari Airport se nachází 19 km od centra města.