Autopůjčovna Mykonos Letiště

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Mykonos Letiště

Najděte levné autopůjčovny v Mykonos Letiště vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Mykonos Letiště. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Mykonos Letiště

Autopůjčovna Mykonos Letiště
Půjčovna aut Mykonos Letiště

Mezinárodní letiště Mykonos National Airport (JMK) se nachází na řeckých turistøya Mykonosv Egejském moři – 4 km jihovýchodně od centra hlavního města „Chora“ (také volal „Mykonos“).

Mykonos letiště slouží přibližně 350.000 cestujících ročně. Je to skvělé, charter provoz na letišti v průběhu letní sezóny, a tam jsou také pravidelné vnitrostátní lety odtud do takové Atényv průběhu celého roku.Letecké společnosti Olympic Airlines a Aegean Airlines létá na domácích trasách,.

Mykonos Airport otevřel v roce 1971 a má jednu odbavovací halu. Existuje poměrně málo zařízení pro cestující, ale letiště kavárna, duty-free shop, informační pult, Peněžní a krátké-a dlouhodobé parkovací místo. Kromě toho, že mezinárodní autopůjčovny Avis, Hertz a Sixt kanceláře v budově terminálu.

Chcete-li získat z letiště do města Mykonos („Khora“), mohou použít autobus nebo taxi dopravu. Některé cestovní kanceláře nabízejí bezplatnou kyvadlovou dopravu z letiště do hotelu.

Chcete-li vidět co nejvíce z této krásné řeckého ostrova, je doporučeno si půjčit auto, takže můžete objevovat nová místa na jejich vlastním tempem. Pokud si objednáte auto před cestou do Mykonos, bude auto bude připraven, když přijedete na letiště.