Autopůjčovna Nairobi Letiště

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Nairobi Letiště

Najděte levné autopůjčovny v Nairobi Letiště vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Nairobi Letiště. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Nairobi Letiště

Autopůjčovna Nairobi Letiště
Půjčovna aut Nairobi Letiště

Jomo Kenyatta International Airport (NBO) Nairobi je hlavní letiště a nejzaměstnanější letiště ve východní Africe. Letiště se nachází v okrajové části Embakasi – 15 km jihovýchodně od Nairobi centra města.

Nairobi letiště bylo otevřeno v roce 1958 a má jednu odbavovací halu. Letiště slouží asi 5 milionů cestujících ročně (2011).

Z Nairobi letiště existují přímé lety do mnoha destinací v tuzemsku i zahraničí, především do Afriky, Evropy a Blízkého východu. Letiště je rozbočovač pro Keńa Airways. Z evropských destinací může být uvedeno, že KLM má pravidelné lety odtud do Amsterdam.Keńa Airways má přímé lety odtud do Londýn.

Tam je dobrý výběr obchodů na letišti, i bezcelních obchodů. Kromě toho, zařízení, jako jsou restaurace, kavárny, snack bar, kavárna, informační pult, cestovní kanceláře, internetová kavárna, pošta, stanice první pomoci a hřiště pro děti. Nejsou žádné hotely na letišti.

Chcete-li získat z letiště do Nairobi centra města, jeden může vzít autobus nebo taxi. Pokud si chcete pronajmout auto v Nairobi, má řadu renomovaných autopůjčoven na letišti její pobočky – včetně Avis, Budget, Sixt a Payless Pronájem aut.