Autopůjčovna Keńa

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Keńa

Najděte levné autopůjčovny v Keńa vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Keńa. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Keńa

Autopůjčovna Keńa
Půjčovna aut Keńa

Keňská republika je stát ve východní Africe, která leží na rovníku. To hraničí s Tanzánie na jih, Uganda na západ, na severozápad, Etiopie na severu, Somálsko Jižní Súdán na severovýchodě. Země má populaci 43013341 (2012) obyvatel a hlavním městem je Nairobi.Má výhled na Indický oceán na východě a Lake Victoria na západě. Tři největší města Nairobi, Mombasa, a Kisumu

Keňa je oblíbenou turistickou destinací s bohatou přírody a nádherné přírodní scenérie, turistika je hlavním zdrojem příjmů v zemi. Populární aktivita je jít na safari v jednom z mnoha přírodních rezervací a národních parků, jako je Tsavo East a West, Maasai Mara, Nakuru, Amboseli, Meru, Mt.Keňa nebo Aberdares National Park.Sloni, ukázal Rhino, leopard a kafferbøffel nalézt jak v otevřené krajině a horských lesů. Na savany živé žirafy, zebry, prase bradavičnaté, lev, gepard a Hyena psa. V řekách a jezerech žijí hroch a nilkrokodille.

Na pobřeží jsou krásné pláže, jako je například světově proslulé pláže Kilifi, kde se konala mezinárodní plavby soutěže hhvert let. Lamu je krásný ostrov s více než 1000 let staré Gammelby na seznamu světového dědictví UNESCO. Mount Keńa, se svými třemi trvale zasněžené vrcholy, které potácejí nad 5000 m nad mořem, je dalším lákadlem.

Po cestovního ruchu, zemědělství je největším přispěvatelem do hospodářství Keni, včetně lesnictví a rybolovu. Keňa je významným výrobcem kávy a květin, a čaj.

Velká část pozemku byla dříve britskou kolonií až do roku 1963 pod názvem britské východní Africe.

Keňa má různorodou populaci, která zahrnuje většinu hlavních etnických a jazykových skupin v Africe.

Keňa výsledky špatně na indexu korupce organizace Transparency International.

Dětská práce je běžné v Keni. Nejvíce práce v zemědělství, ale také prostituce mezi dětmi je velmi rozšířená. Příčiny dětské práce jsou chudoba, nedostatečný přístup ke vzdělání a slabé státní instituce.

Jomo Kenyatta International Airport(také volal Embakasi Airport a Nairobi International Airport) je v Keni největší letiště.Nachází se 15 km od Nairobi.

Populární destinace pro pronájem aut