Autopůjčovna Nurmijärvi

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Nurmijärvi

Najděte levné autopůjčovny v Nurmijärvi vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Nurmijärvi. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Nurmijärvi

Autopůjčovna Nurmijärvi
Půjčovna aut Nurmijärvi

Nurmijärvi je magistrát a město v regionu Uusimaa v Finsku.Nurmijärvi má 40.661 obyvatel (2012), zatímco střed je Nurmijärvi Kyrkby má asi 7000 obyvatel. Nurmijärvi se nachází 30 km severně od hlavního města Helsinky.

V blízkosti Helsinek vedla k výraznému růstu v komunitě v posledních letech. Další města v Nurmijärvi je Klövskog a Rajamäki. Většina lidí jít do Helsinek, kdy jít na nákupy nebo zažít kulturu. Také obchodní svět je ovládán téměř do Helsinek.

Jezero, které dala obec jeho jméno bylo částečně vyčerpaný v roce 1920 k vytvoření zemědělskou půdu. Nurmijärvi je nejlépe známý jako rodiště slavného spisovatele Finska, Aleksis Kivi (1834-1872). Jeho hra Nummmisuutarit (Cobblers Heath) s barevnými výjevy z venkovského života v roce 1800 provedeno každé léto na venkovní fázi Palojoki, vesnice, kde se narodil Kivi. Bývalý finský premiér Matti Vanhanen živě v Lepsämä v Nurmijärvi.

Nejbližší letiště je Helsinky-Vantaa Airport která je 19 km daleko.Hyvinkaa Airport je 21,3 km dál na sever k Helsinky-Malmi letiště je 27 km.