Autopůjčovna Reykjavik

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Reykjavik

Najděte levné autopůjčovny v Reykjavik vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Reykjavik. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Reykjavik

Autopůjčovna Reykjavik

Půjčovna aut Reykjavik

Reykjavik, kapitál Islandu, se nachází na hlavě poloostrově Seltjarnarnes z Faxaflói. Město je také Islandu kulturní a finanční centrum – a také nejdůležitější přístavní město na ostrově. Více než 60% populace Ostrov žije v hlavním městě, který má populaci asi 120.000 (2010).Město se datuje do pozdních 800s, ale až v roce 1801 populace byla jen ca. 600.

Mezi zajímavosti patří jeho moderní Hallgrímskirkja, což je islandský největší kostel a zbrusu nový koncertní sál a opery Harpa (otevřena v roce 2011). Také Perlan – původní vodárenská věž, která v roce 1991 byla přestavěna na restauraci a muzeum, musí být uvedeny. Vrchol je pokryt skleněnou kouli, a tady jsou skvělé výhledy na město. V opačném případě, Althingi, islandský parlament budova z roku 1881, populární turistickou destinací. Také Národní muzeum a kulturní centrum (tam, kde je vzrušující sbírka rukopisu) je dobře stojí za návštěvu.

Hlavní nákupní ulice Laugavegur Raykjavik je, a budete potřebovat nějaké speciální rekreaci, jeden by měl podniknout výlet do Nauthólsvík daleko na jih od města, na světě je ohřívána pouze pobřeží.

Země je druhým největším Airport – Reykjavík Airport– hlavní letiště pro vnitrostátní dopravy, zatímco většina z mezinárodní dopravy se pohybuje od Keflavík Airport, což je cca. 40 km jihozápadně od hlavního města.

Menu