Autopůjčovna Silkeborg

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Silkeborg

Najděte levné autopůjčovny v Silkeborg vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Silkeborg. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Silkeborg

Autopůjčovna Silkeborg
Půjčovna aut Silkeborg

Dánská město Silkeborg se nachází v centru města Jutsku – asi 43 km západně od Aarhus – A má 42.700 obyvatel (2011).Město je správním centrem Silkeborg obce a je součástí regionu Midtjylland.

Silkeborg se nachází v kopcovitém terénu s řek a jezírek, obklopené lesy. Město má malý přístav, kde takové může mít populární parník „Hjejlen“ od roku 1861 do Silkeborgsoerne nebo Himmelbjerget.

Město je nejstarší stavbou je Silkeborg z roku 1767 – který dnes sídlí muzeum Silkeborg. To je vlastivědné muzeum, kde takové viz „Tollundmand“ – jeden z nejlépe dochovaných starých lidí.

Jiné turistické atrakce ve městě Silkeborg patří KunstCenteret Silkeborg Bad – kde se umění, příroda a historie je téma, Muzeum umění „Muzeum Jorn“ – s kolekcí obrazů a soch vytvořených umělcem Asgeir Jorn a zkušenosti aquacentru – fersvannsakvarium a zoo.

Nejbližší letiště je letiště Billund, který se nachází 63 km jihozápadně od Silkeborg.Také Aarhus Airportje kandidát – to je 84 km severozápadně od Silkeborg.