Autopůjčovna Skanderborg

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Skanderborg

Najděte levné autopůjčovny v Skanderborg vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Skanderborg. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Skanderborg

Autopůjčovna Skanderborg
Půjčovna aut Skanderborg

Skanderborg je dánská město se nachází v centru města Jutsku – asi 25 km jihozápadně od Aarhusu. Město se nachází jezero „Skanderborg Su“, a má asi 14.000 obyvatel (2009). Město je také správním centrem Kommune Skanderborg, a patří do regionu Midtjylland.

Skanderborg vedeném Městským soudem v roce 1583. V jižní části města je hlavní ulice „Adelgade“ je Skanderborg nejstarší částí radnice z roku 1860, Amtsgården z roku 1804 a několika dřeva. To je také Skanderborg muzeum s jeho místní historie sbírek.

Skanderborg vyrostl kolem královského hradu „Slot Skanderborg“, který ležel na malém ostrově v Skanderborg Su. Hrad byl zahájen v roce 1171, ale byl zbořen v 1760s. Castle kostel s okrouhlou věží z 1562, ale místo a je hlavní turistickou atrakcí.

Mnoho turistů také navštívit „Skanderborg Dyrehave“, kde se nachází muzeum pod širým nebem. Obchod se objeví ve dvou autentických bunkrech 2 Světová válka.

To je asi tak daleko od Skanderborg až 3 z země letišť: Billund Airport(72 km), Aarhus Airport (72 km) a Karup Airport (70 km).