Autopůjčovna Skopelos

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Skopelos

Najděte levné autopůjčovny v Skopelos vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Skopelos. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Skopelos

Autopůjčovna Skopelos
Půjčovna aut Skopelos

Skopelos je druhým největším ostrovem Sporady, skupina ostrovů lokalizovaných v Egejském moři u východního pobřeží Řecka.Počet obyvatel ostrova je cca. 6000 (2010). Skopelos patří do prefektury Magnesia, která se nachází mezi sousedními ostrovy Skiathosa Alonissos.Skopelos je, stejně jako zbytek Sporady, oblíbené turistické destinace – a hotel nabídka je velmi široká a pestrá.

Hlavní město Skopelos má stejný název jako ostrov, a je krásně nachází na ostrově je severovýchodní pobřeží. Také městečko Glossa a Loutraki přístavního města na opačné straně Skopelos být uvedeno. Jsou umístěny blízko sebe (Glossa na vysokém útesu nad Loutraki).

Mnoho z nich v porovnání povahu Skopelos s italským krajině Toskánska, protože zelené, kopcovitém terénu – např. se skládá z krásných olivových hájů, úrodné pláně a rozptýlené smågårder. Jinak, to je také relativně vysoké hory na ostrově – kde vůbec nejvyšší, Delhi, zvedá 681 m

Mezi ostrovních atrakcí, kromě mnoha velkých pláží, je jedním z příkladů počet klášterů a malých kostelů. Klášter „Klášter svatého Taxiarches (s kostelem z roku 600 nl) se nachází těsně mimo Glossa, a je oblíbenou turistickou destinací. V opačném případě, kostel Agios Athanasios z 1000 let a pevnosti benátské zmínil. Obě tyto stránky jsou ve městě Skopelos.

Mnoho scén ve slavném filmu „Mamma Mia!“ byl zaznamenán na Skopelos.

Nejbližší letiště se nachází na sousedních Skiathos.