Autopůjčovna Tallinn

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Tallinn

Najděte levné autopůjčovny v Tallinn vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Tallinn. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Tallinn

Autopůjčovna Tallinn
Půjčovna aut Tallinn

Tallinn je hlavním městem republiky Estonské.S jeho 392 231 obyvatel (2012), že je také největší město v Estonsku.Tallinn se nachází na severním pobřeží země, v čem se nazývá Finlandsgulfen, 80 km jižně od Helsinek. Je důležité portu.

Tallin bylo pod švédskou kontrolou po Livonian války v roce 1561 až do přišli o majetek v Baltském moři na Rusku v roce 1710, během Great severní válka.Tallin je hlavní město Estonska stal se nezávislý v roce 1919. Bylo to tam znovu v roce 1991 po pádu Sovětského svazu.

Tallin je nejvíce známý pro své středověké Gammelby, Vanalinn. To byla uvedena na seznamu světového dědictví UNESCO v roce 1997 a v roce 2011 byl Evropské hlavní město kultury Tallinn. Chůze přes staré město dává člověku pocit ponoření do dobrodružství, kde jeden jde v romantickými uličkami mezi historickými budovami a gotické kostely. Viru Street je nejrušnější ulici ve starém městě, a můžeme jít na vchodu do starého města (Viruvärav) se dvěma věžemi. Za těmito dveřmi začíná moderní město, kde se nachází hlavní hotely a nákupní centra (Viru keskus). Zde je trhem, kde se dá koupit etnické řemeslné a vlněné výrobky.

Lennart Meri Tallinn Airportse nachází asi čtyři kilometry od centra øslige jezero Ülemiste.