Autopůjčovna Thassos

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Thassos

Najděte levné autopůjčovny v Thassos vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Thassos. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Thassos

Autopůjčovna Thassos
Půjčovna aut Thassos

Thassos (Thasos) je populární řecký ostrov v severním Egejském moři, zejména na pobřeží krajiny Thrákie. Krajina Thassos je docela kopcovitý, a nejvyšší vrcholy přes 1000 m Nejvyšší věže Ypsario (1045 m). Thassos má rozlohu 380 km2 a žije zde 14.000 (2010). Ostrov je hlavní město, také volal Thassos, pobyt jen něco málo přes 3000 obyvatel.

Thassos má některé zemědělské a průmyslové činnosti, kde jsou hlavními produkty jsou med, olivy a víno. Kromě toho, část ostrovních obyvatel používá jako rybáři, a že existuje několik bohaté mramorové doly tam. Člověk cítí, že došlo činnost na mramoru Thassos od starověku. Poloostrov Aliki, který je chráněn, můžete stále vidět pozůstatky starověkého mramorovém lomu.

V opačném případě by se turistika že je nejdůležitější průmysl v Thassos. Mezi hlavní atrakce patří řada vynikajících pláží a několik klášterů a malebných vesniček.

V Městě Thassos je zajímavý historický muzeum, a vedle ní je ražba oblastí, kde je možné vidět pozůstatky městského obvodu z dávných dob. Cesta vede odtud až ke zřícenině hradu „Acropolis“ (ca. 500 př.nl Kr.) A Temple „Athena“ (ca. 600 AD Kr.), Oba se nachází na kopci s krásným výhledem na město.

Nejbližší letiště je Kavala International Airport – „Megas Alexandros“, která se nachází mimo město Kavala na řecké pevnině.Odtud si můžete vzít trajektem ven Thassos. Travel čas je 1 hodina.