Autopůjčovna Thorshavn

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Thorshavn

Najděte levné autopůjčovny v Thorshavn vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Thorshavn. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Thorshavn

Autopůjčovna Thorshavn
Půjčovna aut Thorshavn

Tórshavn (dánský: Thorshavn) je hlavním městem Faerských ostrovů. Nachází se na jihovýchodním pobřeží hlavního ostrova Streymoy. Město má 12.400 obyvatel, zatímco obec Tórshavn má populaci asi 20,000 (2010). Město je Faerských ostrovů administrativní, obchodní a kulturní centrum, a také má významný přístav. Z Tórshavn je trajekt do většiny ostrovů v této oblasti a Dánskoa Island.

Město je hlavním zdrojem příjmů je rybolov a cestovní ruch. Mnoho návštěva Faerské ostrovy a Torshavn a to především kvůli nedotčené přírody s dech beroucí scenérie, útesy, zelené kopce a roviny. Jiné turistické atrakce patří Tórshavn Katedrála v roce 1788, Muzeum umění „Lista Touha Føroya“, moderní kostel „Vesturkirkjan“ – slavnostně otevřen v roce 1975, městský park „Vidarlundin“ – s mnoha sochami a Národního muzea „Føroya Forn Minnie touha po“.

Faerské má pouze jedno letiště – Vágar Airport – který má lety do Norska, Dánska a Islandu.Na letiště je na ostrově Vágar – cca. 40 min. jízdy od Tórshavn. Je tunelování spojení mezi ostrovy Vágar a Streymoy.