Autopůjčovna Valletta

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Valletta

Najděte levné autopůjčovny v Valletta vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Valletta. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Valletta

Autopůjčovna Valletta
Půjčovna aut Valletta

Valletta (La Valetta) Malta kapitál, a to se nachází na severovýchodním pobřeží hlavního ostrova, na ostrohu mezi dvěma zálivy Grand Harbour a Marsamxett Harbour. Městská velikost je skromný. Pouze asi 6300 lidí, kteří žijí tam (2006).

Firmy ve městě dominuje obchodu a cestovního ruchu, přístav trajektu na Sicílii v Itálii.Městská univerzita byla založena v roce 1769.

Valletta byla založena 28 Března 1556 na památku vítězství nad Turky o devět let dříve. Zakladatelem byl Jean de Vallette (1494-1568), který byl velmistrem Řádu Johan drátěnky. Valletta byla dlouhá sídlem Johan Templar drátěnky, která charakterizuje některé ze starých budov. To zahrnuje „Palace Grand Master“, kde jsou pohřbeni pořadí na velkých mistrů. V současné době také fungovat jako vládní budovy Malty.

Přes Valletta bylo hrozně poškozeno během 2 Světová válka, stále vyznačuje město úzkých, strmých uliček a architekturou baroka. Také další éry – včetně Neo-klasicismus – jsou zastoupeny. Valetta je zcela na Seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Mezi jednotlivými zajímavosti patří Národní archeologické muzeum je oblíbenou destinací. To se nachází v budově z roku 1500, který se nachází na hlavní ulici, Triq ir-Republika. Zde jsou téměř všechny Malty snoubí historie. Dalším významným lákadlem je impozantní St Johnova katedrála, postavená v 1570-let pro rytířů Johan drátěnky-pořadí. Zejména interiér je nádherný. K dispozici je také muzeum v katedrále, kde takové může vidět práci Caravaggio – a katedrály kryptu, zakladatel města, Jean de la Vallette, pohřben.

U vchodu do města, na malém poloostrově Sciberras, je slavný pevnost sv Elmo od roku 1500.

Malty jediné letiště, Malta International Airport, který se nachází 5 km jihozápadně od města Valletta.