Autopůjčovna Velje

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Velje

Najděte levné autopůjčovny v Velje vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Velje. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Velje

Autopůjčovna Velje
Půjčovna aut Velje

Dánská přístavní město Vejle se nachází na jihovýchodním pobřeží Jutského poloostrova – vedoucí Vejle fjordu – a patří do regionu jižního Dánska. Vejle je krajské město a největší město s 51.300 obyvateli (2011).

Vejle je kulturním a hospodářským centrem obce, a je také moderní obchodní město – tam, kde je dobré nákupy – v obou malých specializovaných obchodů a velkých obchodních domů.

Město je nejvíce populární turistické atrakce zahrnují Sankt Nicolai Church – kde nejstarší části jsou z 1200s, Vejle Town Hall v neo-gotickém slohu v letech 1879, Vejle Windmill – jeden z centra města na vartegn od roku 1847 a které jsou uvedeny na kopci s výhledem na „Himmelpind“, Vejle Městské muzeum, Vejle Kunstmuseum – s art kolekce, včetně Obsahuje díla slavného malíře Rembrandta a zkušenosti centrum „Ecolarium“ – se zaměřením na ekologii a recyklaci.

Cca. 30 km západně od Vejle je „Lego Land“, který je jedním z Dánskaje z nejpopulárnějších turistických atrakcí.Ve městě Jelling – 13 km severozápadně od Vejle – jsou dvě slavná runesteiene „Jellingesteinene“ od 1000 je – což je zapsáno na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Jelling má také několik památek z dob Vikingů a výstavní centrum.

Nejbližší letiště je letiště Billund, který se nachází 28 km západně od Vejle.