Autopůjčovna Zakynthos

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Zakynthos

Najděte levné autopůjčovny v Zakynthos vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Zakynthos. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Zakynthos

Autopůjčovna Zakynthos
Půjčovna aut Zakynthos

Zakynthos je ostrov v Jónském moři, který leží u západního pobřeží Řecka (A část souostroví Jónské ostrovy).Hlavní město se stejným názvem jako ostrov, a to také dělá prefekturu jako Zakynthos je správním centrem. Celkově lze říci, ostrov je domovem cca. 40.000 obyvatel, a pokrývá plochu asi 410 km2.

Lidé žili na ostrově Zakynthos již od doby kamenné, a ostrov je uvedeno v Ilias a Odysseia, hlavní práce slepého oldtidsdikteren Homer. Saint Dionysios Zakynthos je ostrov hlavní patron, se narodil v roce 1546.

Existuje několik historických památek na ostrově Zakynthos, jak ostrov několikrát byl zasažen ničivými zemětřeseními – naposledy v roce 1953. Pouze čtyři budovy ve městě Zakynthos přežil, a tři z nich patří mezi ostrova turistických atrakcí: St Dionysos Katedrála, kostel Sv. Mikuláše a národní banka.

Jinak Zakynthos je oblíbenou turistickou destinací pro potápěče a jsou zde i několik krásných pláží zde. Ostrov je pravděpodobně nejlépe známý, je velké mořské želvy, které sem přicházejí každý rok naklást vejce do písku. To znamená, že se na některé z pláží zavedla určitá omezení, a to včetně zákaz kopání v písku, a některé pláže nemají přístup k veřejnosti po čase. 19. Unikátní atrakcí v Navagio na jihozápadním pobřeží je vrak staré pašerácké lodi, která je přístupná pouze z moře.

Letiště Zakynthosje asi. 6 km jižně od města Zakynthos.