Autopůjčovna Horsens

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Horsens

Najděte levné autopůjčovny v Horsens vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Horsens. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Horsens

Autopůjčovna Horsens
Půjčovna aut Horsens

Horsens je město východní Jutland. Město má populaci 54 450 (2012) obyvatel. Horsens se nachází asi 50 km jižně od Aarhusu a 200 km západně od Kodaň.To je hlavní mořský přístav se nachází na konci fjordu Horsens. Město je obklopeno typickou morénovou krajina s nízkými kopci a údolími vytvořené ledovci během poslední doby ledové.

V posledních letech se hodně udělat, aby se rozšířit a posílit kulturní akce. Několik mezinárodně známých umělců, jako je Madonna, Bob Dylan, José Carreras, Robbieho Williamse, The Rolling Stones, U2,, má nebo bude mít koncerty v městě

Jeden z největších kulturních akcí v Dánsku je každoroční evropské středověké Festival koná poslední víkend v srpnu. Centrum města Horsens je pak transformován do největšího středověkého trhu v severní Evropě aktivit a zábavy pro děti i dospělé všech věkových kategorií.

Horsens je jedním z Dánska nejstarší města s městyse 1150.Náměstí je stále Kostel Spasitele od 1200s. Ve středověku to bylo důležité město s hradem a několika klášterů. Architektura brány Söder stojí studovat dále. Těsně před Velikonocemi každoročně koná Krym výstavu, která je v Evropě největší festival pro milovníky detektivních, kteří jsou oba spisovatelé z domova i ze zahraničí. Je důležité, komerční a průmyslové město, zejména pro elektronické a tisku průmyslu.

Nejbližší hlavní letiště je letiště Billund senachází 45 minut jízdy autem na západ od Horsens.Aarhus Airportse nachází 90 km severně od Horsens.