Autopůjčovna Klaipėda

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Klaipėda

Najděte levné autopůjčovny v Klaipėda vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Klaipėda. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Klaipėda

Autopůjčovna Klaipėda
Půjčovna aut Klaipėda

Klaipėda (německy: Memel nebo Memelburg) je litevský pouze přístav. Klaipeda v Baltském moři západě země – konkrétně u ústí řeky Nemunas. Město bylo dříve německé. Home těsně pod 200.000 lidí v Klaipeda, port je trajektové spojení na Švédsko, Dánsko a Německo.V blízkosti města jsou dvě populární přímořské lázně Nida Palanga.

Klaipeda byl založen v 1200s pomocí německých rytířů řádu, a byl důležitým obchodním centrem v 1500s. Později, město mělo trochu jinou afinitu (bl.a.underlagt Švédsko bylo období v roce 1600). Od roku 1923, klaipedia patřila Litva – kromě během období 1939-1945 (Německo) a 1945-1991 (sovětského).

V Klaipeda existuje řada dřeva-rám budov, jako například v Dánsku a Německu. Je ve všech německých ovládal architektury, která je dominantou města je staré čtvrti, které by jinak skládá z úzkých, malebných ulic a uliček. Hodně z historické architektury Klaipeda je zachována, což je turistickou atrakcí samo o sobě.

Mezi památkami jinak bychom Historical Museum (postavena v roce 1924) dokumentování jak Klajpeda a Litvy historii. Je třeba rovněž LitvaMaritime Museum -, který zahrnuje několik jednotek – včetně obecné námořní muzeum, akvárium a delfinárium.

Nejbližší letiště je Palanga International Airport, který se nachází 34 km severně od Klaipeda.