Autopůjčovna Maarianhamina

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Maarianhamina

Najděte levné autopůjčovny v Maarianhamina vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Maarianhamina. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Maarianhamina

Autopůjčovna Maarianhamina
Půjčovna aut Maarianhamina

Mariehamn (finský: Maarianhamina) je Aland kapitál se nachází v jižní části ostrova. Åland je autonomní, demilitarizovaná souostroví patří do Finska, která se nachází mezi Švédskem a Finsko v Baltském moři.Mariehamn se nachází na hlavním ostrově Fasta Åland je Aland je jediným městem. Mariehamn je 11 286 (2012) obyvatel.Kromě finské mluvit stejně jako všechny občany švédské.

Mariehamn byla založena v roce 1861 v té době Åland a zbytek Finska byla součástí Ruska.Město je pojmenované po manželce cara Alexandra II Rusko, Maria Alexandrovna.

Mariehamn je hlavní přístavní město a měl až do druhé světové války velká flotila plachetnic. Východní přístav je jedním z nejrušnějších ve Skandinávii. Existují trajekt do Helsinek a Turku na pevnině, Stockholma Kapellskär ve Švédsku a Tallinnu v Estonsku.

Vzhledem k tomu, Åland mimo EU celní zóny je dobré bezcelní příležitosti. Cestovní ruch je významným a aby jejich značky na město, které má dobré ubytování a stravování.

Mariehamn, několik budov navržené finský architekt Lars Sonck, kteří se přestěhovali do Åland jako dítě. Budovy navržené jím patří kostel Mariehamn (1927), hlavní budova na Åland námořní akademie (1927) a Halla (1939). Mezi další zajímavosti patří Muzeum umění, muzeum lodí Pommern a Åland námořní muzeum.

Mariehamn Airportse nachází 3 km severo-západně od centra města Mariehamn.