Autopůjčovna Naxos Letiště

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Naxos Letiště

Najděte levné autopůjčovny v Naxos Letiště vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Naxos Letiště. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Naxos Letiště

Autopůjčovna Naxos Letiště
Půjčovna aut Naxos Letiště

Naxos Island National Airport (JNX) je malé letiště se nachází na řeckém ostrově Naxos – cca 4 km jižně od hlavního města “ NaxosTown „(“ Khora „).

Letiště má žádné pravidelné mezinárodní lety, jen sezónní lety do / z města Štýrského Hradce v Rakousku.V opačném případě, letecká doprava z letiště Naxos pouze pravidelných denních letů do Atén.Letecká společnost Olympic Airways provozuje na této trase.

Letiště bylo otevřeno v roce 1992 a má jednu odbavovací halu. Existuje několik zařízení pro cestující na Naxos Airport, ale je tu kavárna tady.

Chcete-li získat z letiště do centra města, můžete si vzít autobus nebo taxi. Kromě toho, existuje řada hotelů, které nabízejí transfery z letiště pro své hosty, ale musí to být předem objednat.

Nejsou žádné půjčovny aut na letišti, ale v Naxos Town je uznané mezinárodní společnosti jako Avis, Hertz a Europcar. S půjčením auta na Naxos, můžete si prohlédnout ostrov svým vlastním tempem, a to je docela možné nalézt idylickou písčitou pláží všech na sebe – dokonce iv sezóně.