Autopůjčovna Thessaloniki

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Thessaloniki

Najděte levné autopůjčovny v Thessaloniki vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Thessaloniki. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Thessaloniki

Autopůjčovna Thessaloniki
Půjčovna aut Thessaloniki

Soluň je druhé největší město v Řecku, po hlavním Aténách.Nachází se v čele Soluně Bay a má populaci asi 360.000 (2010). Pokud je celá městská oblast s rostoucí počet obyvatel na více než 800.000.

Soluň je důležitým obchodním a dopravním uzlem – jeden z nejvýznamnějších průmyslových měst v Řecku. Navíc, cestovní ruch je významným zdrojem příjmů. Kromě toho, Thessaloniki rušný přístav, kde se oba vyžaduje značný vývoz zboží na vývoz a kde trajekt provoz je těžký.

Město bylo založeno již ve starověku – a to, v roce 315 př. nl Kr. – A byl dlouho hlavním městem římské provincie Makedonie.

Mezi památky je několik zajímavých staveb. Některé z nejznámějších je katedrála Sofie z 700 nl, St Dimitrios Kostel od 400 let (který byl důkladně obnoven v roce 1917 po velkém požáru), Rotunda (George Church) z 300-čísla, Galeriusbuen od kolem 300 a benátské tvrze 1400s (který zahrnuje ruiny Marcus Aurelius Arch). Kromě toho, Thessaloniki řada zajímavých muzeí, včetně archeologického muzea, jako etnologické muzeum a uměleckou a kulturní muzeum.

Thessaloniki opakovaně utrpělo velké škody v důsledku požáru a zemětřesení (poslední v roce 1978), ale byl přestavěn pokaždé. Část historické architektury, nicméně, byl ztracen nebo vážně poškozena. Město v roce 1997 jako Evropské hlavní město kultury.

Existuje také mnoho dalších zajímavostí v Soluni. Mnoho turistů rádi, aby své dojmy slavného trhu s potravinami Modiano, který se nachází v Aristotelis náměstí a nákupní ulice Venizelou. Zde si můžete vybrat ze všech druhů masných výrobků, a ovoce a zeleniny z regionu.

Nejbližší letiště je Thessaloniki Airport( Makedonie ), který se nachází 16 km jihovýchodně od města.